ЯОLЬ – Де моя
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

ЯОLЬ – Де моя (Кліп)

ЯОLЬ – зовсім молодий інді-проект Ольги Носар, у рамках якого відбулася прем’єра пісні і кліпу «Де моя». Як зазначила виконавиця, цей кліп вийшов дуже щирим і ніжним, навіть із нотками вразливості. Адже і пісня саме така — про ніжність та вразливість.

За словами авторки, ЯОLЬ — це бути вільною у способі вираження. Це відсутність рамок. Це пісні, вірші, проза. Це хороший настрій, поганий настрій, сарказм, гумор, легка меланхолія. Складність і простота. Це глибокі і щирі почуття. Це біль і розчарування. Це просто (не завжди просто) бути собою і не боятися прояву усіх своїх сторін.

«Настав цей день. Мій кліп на пісню «Де моя» вже на просторах YouTube. Власне, це ще й прем’єра пісні. Тож запрошую до перегляду подвійної прем’єри! Я дуже вдячна своїм друзям. І подяки пропишу в тому порядку, в якому робився кожен крок. Отже:

Саші (Олександр Білий) — за те, що з акордів, які я тобі принесла, ти створив насичену фортепіанну композицію, а також за якісний запис вокалу.

Андрію (Андрій Дока) — за зведення та мастеринг, ти точно знаєш, як я маю звучати.

Олексію (Олексій Дудніков) — за зйомку, монтаж, вибір кольору, за комфорт усього знімального процесу. І особливо — за тонке сприйняття задуму і розуміння.

Моїй подрузі Катерині за турботу, підтримку, спокій — не зважаючи на те, що два дні поспіль я займала ваш диван. Дякую тобі за смачні обіди та гарячий чай, за гарно розкладене волосся і твої ідеї щодо ракурсів. Твоя присутність поряд багато для мене означає.

Світлані (Світлана Сотнікова) — за ніжну обкладинку і терпіння за нескінченні правки.

Мені дуже подобається, коли співпрацюють незнайомі між собою люди і кожен робить свій внесок у загальну справу. Дякую всім вам за спільну творчість», – коментує Ольга.

ЯОLЬ – Де моя
Facebook
YouTube

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *