Януш Вишневський Самотність у мережі
Аудіокниги

Януш Вишневський – Самотність у мережі (Аудіокнига)

Польський автор Януш Вишневський не є професійним письменником. Однак його роман «Самотність у мережі» на протязі трьох років значився у категорії бестселерів, б’ючи рекорди продажів в Європі. Не меншу популярність книга отримала і у нас, до сих пір вона числиться в лідерах продажів для свого жанру.

«Самотність у мережі» – це не зовсім звичайна любовна історія. Вона розповідає нам про віртуальні відносини двох людей, які знайомляться в Інтернеті ще в той час, коли «комп’ютери були великими». Їхнє спілкування – «голі» емоції, кумедні ритуали, безліч невигаданих історій, розказаних один одному. У щось це все точно вилляється, а ось у що, вгадати неможливо – відповідь на це питання автор дає в самому кінці книги.

Критики сприйняли «Самотність у мережі» неоднозначно. З одного боку книга описує зовсім новий вид любовних відносин – віртуальна романтика до Вишневського ніким так докладно не описувалася. З іншого боку сама зав’язка сюжету дозволяла створити щось більше в порівнянні з тим, що вийшло у автора. З третього – може бути цього самого «більшого» і не потрібно в книзі, адже і в нашому житті не буває ідеально правильних сюжетів.

Ті, хто залишав негативні відгуки, вказували на затягнутість сюжету, шкутильгаючу на обидві ноги композицію роману, його не логічну побудову. Дійсно, в романі є дуже багато другорядних сюжетних ліній, що раптово з’являються і так само раптово зникають. Рецензенти, яким сподобалася «Самотність у мережі», хвалили Вишневського за відвертість, чуттєвість і емоційність.

Безперечним є те, що «Самотність у мережі» – правдива книга. Настільки, наскільки в принципі може бути правдивим твір про віртуальні відносини. Автор повністю розкриває характери героїв, точно передає їх емоції, створює реалістичну картинку, в яку можна повірити. Мабуть, саме ця правдивість і привертає читачів, чий інтерес до «Самотності у мережі» не згасає ось уже кілька років.

Януш Вишневський Самотність у мережі (Аудіокнига)
Мова: українська

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *