Янсен Кукансен - Хамелеони
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Янсен Кукансен – Хамелеони

Музиканти альтернативного херсонського гурту «Янсен Кукансен» завершили роботу над своїм повноформатним студійним альбомом, який отримав назву «Хамелеони». Учасники гурту представили слухачам свої творчі напрацювання у дещо видозміненій стилістиці, адже за їхніми словами, музика наразі стала важчою, ритмічнішою та більш електронною. Проте, звістно ж, притаманний гумор, потужність та драйв також нікуди не поділились, утворивши вдалу суміш та цікаву нешаблонну загальну концепцію. Музиканти жартівливо називають свій оновленний стиль кукан-індастріал-кор. Ті шанувальники та прихильники «Янсен Кукансен», які постійно слідкують за життєдіяльністю колективу, напевно вже давно помітили зміни у творчмому векторі гурту, адже учасники формації постійно балують своїх слухачів, викладаючи свіжі композиції на своєму офіційному сайті та сторінках у соцмережах.
Заснований у 2007 році, проект із кумедною назвою «Янсен Кукансен» став логічним продовженням творчого розвитку його учасників, які до цього займались виключно виконанням кавер-версій відомих хітів. Колектив одразу ж став постійним учасником й призером багатьох конкусів і фестивалів, серед яких були Крок у майбутнє, Червона Рута, різноманітні байк-злети, а також музичний конкурс Djuice Music Drive , на якому колектив зайняв почесне четверте місце. Музиканти з посмішкою розповідають, що назва гурту походить від прізвища та ім`я відомого у Європі норвезького композитора, а заразом і патологоанатома Янсена Кукансена, який являється їм уночі, та через них втілює в життя свої нереалізовані в 17-му столітті ідеї.
Новостворена платівка «Хамелеони» вмістила в себе дев`ять номерних композицій та два бонус-трека, серед яких кавер на композицію «Сірожине пірожине» гурту «ТІК», з яким херсонці виступали на одній сцені. Запис альбому відбувався на студії Tashico music works, а за мастеринг музичного матеріалу музиканти висловлюють щиру подяку Віктору Юрьєву.


[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/playlists/36393732″ params=”color=292827&auto_play=false&hide_related=false&show_artwork=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, Янсен Кукансен, музика українською, украинская музыка, гурт Янсен Кукансен, Янсен Кукансен – Хамелеони, новий альбом Янсен Кукансен, Янсен Кукансен 2014

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *