Яна Брилицька – Волосся Кольору Пшеницi
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Яна Брилицька – Волосся Кольору Пшеницi (Сингл)

Співачка Яна Брилицька дала волю почуттям та заспівала про сильну зброю на чоловіків – про красу та жіноче волосся. Історія говорить про відносини між трьома. Адже в пісні саме хлопець не може визначитись з ким саме він хоче бути. Як часто буває і в нашому буремному світі. Але поки він вирішує, ховається за плечі інших дівчат, дівчина з волоссям кольору пшениці, розпускає свої довгі коси та стріляю в ту пташку, яку колись кохала. А вже сьогодні вільна, прекрасна і закохана в нове життя.

«А в мене сьогодні маленьке дійство. Прем’єра синглу «Волосся кольору пшениці». Це історія довжиною в вічність. Адже прийти до себе справжньої – робота не з легких. А тим більше дівчині. Скільки я себе пам’ятаю завжди з дитинства, я стрімко прагнула бути корисною, хорошою для когось, можливо зручною. Дівчатам чомусь з дитинства нав’язують бути покладистою, свою думку тримати при собі. Але хто знає які має наслідки ця спроба тримати все у собі?

Моя пісня саме про те, яка сміливість може бути прихована за гарною вродою та милим лицем. Я була і буду доброю, наївною, інколи із рожевими мріями. Але я все ж таки бути сміливою – це головна риса, якій я навчилась і ще буду вчитися. «Волосся кольору пшениці» – це пісня, в яку я вклала жіночу чуттєвість та нестримну рішучість. Вона про нас, про кращих на цій землі – про дівчат. Пройдуть роки, і про нашу з вами красу, мудрість, силу та рішучість – будуть говорити у свободу світі», – коментує Яна Брилицька.

Додамо, що найближчим часом виконавиця планує презентувати кліп до новинки.

Яна Брилицька – Волосся Кольору Пшеницi
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *