Яна Брилицька – Що ти наробив?
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Яна Брилицька – Що ти наробив? (Сингл)

Молода українська співачка і сонграйтер Яна Брилицька презентувала свою нову електро-фолк роботу під назвою «Що ти наробив?». У пісні йдеться про скромну дівчину, яка пройшла крізь не надто щасливі відносини, але змогла після їхнього завершення віднайти у собі сили для того щоб знову стати сильною та впевненою у собі. Прототипом головної героїні композиції, до слова, була сама виконавиця.

«Трек, над яким працювали всі сили і енергії жіночих душ. Сміливі, сильні, вольові, грайливі, ранимі, відверті, сексуальні, навіжені і творчі, лиходійки і добродушні дівчата світу цього – моя пісня про нас з вами! В черговий раз всім ясно і зрозуміло, who fun the world!» – коментує новинку Яна Брилицька.

Музику до треку «Що ти наробив?» Яна створила у співпраці з Суреном Томасяном, музикантом «Дорнабанди», який виступив у ролі аранжувальника пісні.

Цікаво, що до композиції було підібрано достатньо провокаційну обкладинку, на якій зображено квітку з розкритим бутоном і написом «Що ти наробив?». За задумом, цей бутон має символізувати сміливість, відкритість до нового, свободу дій, а також візуалізувати заклик співачки до всіх дівчат «не дати розпустити свою квітку». Автор арту – столичний художник на псевдо Savka.

Додамо, що наразі Яна Брилицька займається зйомками кліпу до згаданого синглу, який меломани зможуть побачити вже восени поточного року.

Яна Брилицька – Що ти наробив?
Google Play
iTunes
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *