Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Яна Брилицька – Гриць (Кліп)

До вашої уваги цікавий експеримент виконавиці Яни Брилицької і саунд-продюсера Романа Черенова (aka Morphom) у вигляді нового кліпу під назвою «Гриць». За словами авторів, мораль співанки «Ой не ходи Грицю» є дуже актуальною у сьогоденні – ліпше з жінкою не жартувати! Цей роковий сюжет про ревнощі, зраду та помсту за допомогою магічних чар, Яна і Роман обіграли стильним електро-аранжуванням із вкрапленням етнічних мотивів.

За словами співачки, працюючи зі словами пісні сімнадцятого сторіччя, вона дуже хотіла передати меседж для усіх жінок і дівчат зі сторіччя двадцять першого. «У вислові «А прийшов вівторок, зіллячко зварила, а в суботу рано Гриця отруїла» криється ціла життєва трагедія, гра найпідступніших спокусниць, а можливо просто наркотичний вибух. Отрута як порятунок або як неминуче горе. А може просто гра тих самих спокусниць? Історія цієї дівчини живе в кожній дівчині, це факт», – коментує Яна Брилицька.

Режисером кліпу «Гриць» виступив Олексій Борсук, оператор-постановник – Олександр Петриченко. За задумом режисера, оригінальні слова пісні у відео обігруюються не буквально – меседж стає ширшим, лишаючи простір для вільного трактування, де кожен має можливість упізнати власну історію. Тому пропонуємо і вам переглянути відому історію напівміфічної Марусі Чурай в новому, осучасненому прочитанні.

«Ось і відбулася прем’єра на пісню «Гриць». Стільки сил, любові, протиріч, терпіння і пристрасті було вкладено в це відео. І без кращої команди в світі, яка терпіла всі мої нічні дзвінки і прохання досягти неможливого, без включення на сто відсотків в роботу, не було б «Гриця» і не було б такої магії. І знаєте, що найцінніше? Коли ти приходиш з треком до людей, з якими хочеш працювати, а вони вірять в тебе всім серцем і говорять, що це круто! Чи це не найголовніше?! І якщо ти ще не бачив кліп, я, звісно, не обіцяю, що приїду до тебе вночі і підсиплю отрути в ранковий бутерброд з ковбасою, але будь упевнений, слова з пісні засядуть у тебе в голові, як би ти не рятувався… Збережи свій спокій і переглянь кліп», – дає напутнє побажання глядачам Яна.

Яна Брилицька – Гриць

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *