Яна Брилицька – Природа має план
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Яна Брилицька – Природа має план (Кліп)

До вашої уваги дебют – перша сольна робота Яни Брилицької, учасниці шоу «Голос країни», випускниці джазового факультету академії ім. Глієра, а також володарки титулу Віце-міс Україна Всесвіт. Нова сольна композиція поп-виконавиці, що носить назву «Природа має план», затверджує професійний перехід дівчини з поприща роботи супермоделей до не менш важкої співочої праці. Окрім того, на підтримку першого синглу Яни відомий український режисер Тарас Голубков (знаний співпрацею зі «Скрябіним», Дмитром Монатіком, Артемом Пивоваровим та іншими) відзняв стильний офіційний кліп.

«Це історія мого перевтілення з дівчинки у дівчину, етап дорослішання і розуміння себе. Я щаслива і вдячна музиці за те, що я можу відчувати, бачити і ділитися! До речі, чоловіча половина населення може починати зітхати і насолоджуватися, адже у відео знялися найкрасивіші дівчата нашої країни – фіналістки Міс Україна Всесвіт. «Природа має план, вона дарує нам шанс», – тепер це саме ті слова, в які я вірю і вам раджу! Раджу не здаватися і знати, що у кожного буде шанс стати кращим втіленням власного Его», – пише у Фейсбук Яна Брилицька.

Кліп під назвою «Природа має план» було знято у вересні за декілька знімальних днів (у Києві). Стилістом кліпу «Природа має план» виступила сама Яна Брилицька – вона власноруч придумала 20 луків, використаних у відеороботі. Джерелом натхнення для співачки стала легенда, яка йде корінням у середину XIX століття: Яна стилізувала образ легендарної австрійської герцогині Єлизавети Баварської, яка вважалася однією з перших красунь Європи.

«Мій дебютний кліп автобіографічний, з першої до останньої секунди він про мене і про мій внутрішній стан. Адже у мені уживаються дві дівчини: одна яскрава, блискуча, пристрасна і в якійсь мірі фатальна, а інша – чуттєва, природна та справжня. За сюжетом відеоролика я проживаю два різних життя, які охоплюють часовий діапазон від XIX століття до сучасності, і весь цей час шукаю себе справжню», – додає Яна Брилицька.

Яна Брилицька – Природа має план

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *