YAKTAK - Стріляй
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

YAKTAK – Стріляй (Кліп)

До вашої уваги пісня «Стріляй» від молодого, але дуже стрімко набираючого популярність артиста на псевдо YAKTAK (Ярослав Карпук).

Звісно ж, відповідно до назви, у композиції йдеться про нашу із вами реальність, про дійсність, яка ще трохи більше року тому могла видатися хіба що страшним сном.

За словами автора, пісню «Стріляй» було написано у непростому сьогоденні, і за допомогою даної композиції Ярослав хотів вшанувати пам’ять справжніх Героїв, які віддали своє життя за світле та мирне майбуття.

Окрім самої пісні, YAKTAK поділився у соціальних мережах ще й офіційним відео до неї. Режисером ролика виступив Віктор Волос. Зйомки проходили у соціально-культурному волонтерському центрі «Блокпост Підкова» (м. Вінниця).

YAKTAK – Стріляй
Музичні платформи


Ось деякі відгуки про новинку:

  • «Я пишаюсь, що в нас таке талановите музичне молоде покоління! Кожна пісня в саме серденько»;
  • «До самого серця летить ваша пісня, лунає над всією многостраждальною Україною й відзивається в кожному серці болем й прагненням до свободи, волі й перемоги»;
  • «Ніколи не забудемо наших героїв які віддали життя за мир і спокій наш і нашої країни»;
  • «Мені сподобався відеоряд, приблизно так і відчувається життя сьогодні»;
  • «Дуже сильна постановка, наша нова реальність. Голос настільки потужний, що пробиває наскрізь»;
  • «Вони можуть вбити наше тіло, та не душу. А воля… Її, як і життя, дає Бог і забрати може тільки Він. Люблю твою музику, продовжуй творити шедеври, а я, як і всі, бажаю тобі успіху і всього найкращого».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *