YAKTAK feat SOBOL - Погляд
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

YAKTAK & SOBOL – Погляд (Відео)

Ярослав Карпук (YAKTAK) та Андрій Соболевський (SOBOL) презентували дуетну роботу під назвою «Погляд». Зйомка відео до нової пісні проходила в осінньому Луцьку, де оточуюча атмосфера влучно підкреслила романтизм композиції.

Ліричну дуетну пісню автори присвятили коханню, якому під силу змінювати людей, їхні звичні погляди, думки і мрії. У композиції «Погляд», відповідно до її назви, оспівується погляд коханої дівчини, який змушує юнацьке серце пришвидшено битися, надихає творити, жити та прямувати до своєї мети.

За словами виконавців, цю пісню вони написали разом, адже їхні музичні бачення є дуже схожими. YAKTAK та SOBOL зазначили, що хотіли за допомогою новинки звернутися до дівчат: «Не ховайте свої прекрасні погляди, адже вони світять нам наче маяки у темному морі, вони дають нам сили рухатись далі».

Хлопці зізналися, що ця композиція створювалася в чудовому настрої та позитивній енергетиці, що слухачі обов’язково відчують із перших нот.

YAKTAK & SOBOL – Погляд

Ось деякі відгуки щодо новинки «Погляд» від меломанів:

  • «Музика світла, так тримати! Захотілось відвідати Луцьк»;
  • «Хлопці, дуже красиво та милозвучно! Тішить, що у нас такі талановиті люди»;
  • «Музика нової формації! Гарна пісня, гарне місто!»;
  • «Ця манера співу під час приспіву, я не знаю як воно називається, але вперше чую що так співають хлопці. Це просто щось неймовірне»;
  • «Прекрасно, що в трендах ютубу нарешті крута українська музика»;
  • «Вже прослухав безліч разів, а все так же отримую неймовірне задоволення! Тому люди не соромтесь ставити вподобайки та поширювати, що би це відео трималось в трендах українського YouTube».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *