YAKTAK - Поруч
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

YAKTAK – Поруч (Кліп)

Молодий, але вже популярний співак YAKTAK вирішив вчергове порадувати меломанів своєю новою роботою – нещодавно музикант презентував пісню під назвою «Поруч» та кліп до неї. Автор сподівається, що відтепер цей трек стане обов’язковою складовою будь-якої вечірки, адже він покликаний зарядити світлими емоціями та позитивним вайбом справжньої безтурботної романтики.

YAKTAK - Поруч

Пісня «Поруч» є музичною оповіддю, яку пронизують найглибші почуття. Дана композиція розповідає слухачам, як кохання може стати ключем до щастя та найтепліших моментів нашого життя. Адже саме любові ми маємо бути вдячні за наповнення позитивною енергією, вона мотивує нас максимально насолоджуватись життям і дорожити всіма радісними моментами.

Наприкінці композиції YAKTAK закликає: «Руки вгору назустріч сонцю». Цей вислів втілює ентузіазм, оптимізм, та відкриту позицію до свого життєвого шляху не зважаючи на будь-які обставини. Виконавець прагнув наголосити, що наше майбуття, безперечно, дуже важливе, але ще більше значення має те, як ми відчуваємо себе саме сьогодні, як насолоджуємося нинішнім моментом. У нашому житті існує тільки та мить, яку ми проживаємо просто зараз.

YAKTAK - Поруч

«Цю композицію пронизано легкою, романтичною атмосферою, яка здатна розтоплювати серця навіть у ці прохолодні осінні дні. Пісня викличе у вас ностальгію за тими приємними та ніжними епізодами, які були пережиті спільно з близькою людиною. Мені також хотілося закликати слухачів не приховувати власні почуття – обійматися, зігрівати один одного і жити у моменті», – розповів про новинку YAKTAK.

Додамо, що трек «Поруч» вже доступний для ознайомлення на всіх музичних майданчиках.

YAKTAK – Поруч
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *