YAKTAK - Ніколи не забудем
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

YAKTAK – Ніколи не забудем (Кліп)

Український співак YAKTAK розповів про життєві моменти, які залишаться в пам’яті виконавця назавжди і які він ніколи не забуде.

Пісня “Ніколи не забудем” переносить слухачів у минуле, до далеких днів спокійних буднів, де ще не знали про війну. В той час, коли ми звіряли час не за годинником, а за планами на майбутнє.

Композиція розповідає про те, як ми не завжди цінували те, що мали і часто жили думками про завтрашній день, забуваючи насолоджуватися сьогоденням. Тоді незначні проблеми здавалися нам великими та важливими. Тепер ми розуміємо, що багато з того, на що ми скаржилися, насправді не мало значення. І ті часи зараз виглядають золотими.

YAKTAK - Ніколи не забудем

“Вже створено багато композицій, які нагадують нам про важливість цінування кожного моменту в житті. Цим треком я хочу сказати про те, що ми ніколи не забудемо. Бачитися всім разом на свята, їздити з батьками на озеро, збиратися з друзями в центрі, гуляти без комендантської години до сходу сонця – це ті моменти які залишаться в памʼяті назавжди»”, – коментує YAKTAK.

Музичний кліп співак зробив спільно зі своїми підписниками, використавши їхні відео з минулого, в яких ті ділилися найяскравішими моментами свого життя.

Пісня “Ніколи не забудем” доступна для прослуховування на всіх музичних платформах.

YAKTAK – Ніколи не забудем
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *