YAKTAK - LaLaLa
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

YAKTAK – LaLaLa (Кліп)

Співак YAKTAK представив кліп до конкурсного треку LaLaLa, з яким буде змагатися у цьогорічному Нацвідборі за право представити нашу країну на конкурсі Євробачення.

За словами автора, LaLaLa – це драйвова, танцювальна пісня про вічне. У ній розповідається історія головного героя, який щиро прагнув кохання, але зустрів невзаємність.

YAKTAK - LaLaLa

«Євробачення завжди було моєю мрією дитинства. Адже коли я тільки-но почав співати, я завжди уявляв себе на цій конкурсній сцені. Тому для Нацвідбору я прагнув створити круту, запальну пісню, у якій відбивалася би моя душа і внутрішній вогонь. Я вирішив зробити у ній своєрідний хук, щоб трек запам’ятовувався з першого прослуховування і щоб європейські слухачі наспівували його слова. Разом із тим, у пісні LaLaLa присутня справжня українська енергетика. А головне, що Євробачення є моєю можливістю ще більше допомагати нашим військовим», – каже YAKTAK.

Зауважимо, що фінальна частина Нацвідбору відбудеться 3 лютого 2024 року та пройде у вигляді телеконцерту. Як і в попередніх роках, тріумфатора визначатимуть шляхом голосування професійного журі та телеглядачів. Всі охочі зможуть віддати свій голос за допомогою додатку «Дія».

YAKTAK – LaLaLa
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *