YAKTAK & KOLA - Порічка
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

YAKTAK & KOLA – Порічка (Кліп)

YAKTAK та KOLA завершили роботу над своєю спільною піснею «Порічка» та офіційним кліпом до неї. Режисурою відео займався Віктор Волос.

За словами виконавців, їхню нову композицію пронизано літньою атмосферою та просякнуто емоціями радісних життєвих моментів. Вона покликана занурити всіх слухачів у їхні солодкі та теплі спогади, у часи, коли навколо панували веселощі та не було турбот.

YAKTAK & KOLA - Порічка

Як ви вже зрозуміли, у пісні «Порічка» йдеться про зворушливе взаємне кохання із присмаком літнього легкого вайбу. За сюжетом кліпу, пара закоханих зізнається один одному в коханні, а головний герой порівнює свою дівчину зі стиглою соковитою ягодою порічки.

Як розповів у соціальних мережах співак YAKTAK (Ярослав Карпук), це його перша спільна пісня із KOLA (Анастасія Прудіус), яку він дуже поважає. Вона про зворушливі, ніжні та приємні стосунки, у яких люди щасливі разом і радіють кожному спільному новому дню, наче діти.

Слова та музику новинки YAKTAK та KOLA написали разом. Пісню вже можна послухати на всім музичних майданчиках за вказаним нижче посиланням.

YAKTAK & KOLA – Порічка
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *