YAKTAK & DOVI - Перекотиполе
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

YAKTAK & DOVI – Перекотиполе (Кліп)

Українські талановиті співаки YAKTAK та DOVI прийняли рішення ще раз об’єднати свої сили і сьогодні, 26 травня, музиканти презентували нову пісню «Перекотиполе».

Попередня співпраця виконавців видалася дуже успішною, адже їхня пісня «Чекає вдома» стала справжнім хітом та тримала перші місця вітчизняних чартів і трендів декілька тижнів поспіль.

«Перекотиполе» – нова пісня, яку пронизано теплою ностальгією. Вона перенесе слухачів у світ емоцій, нагадає, що навіть якщо життєві шляхи розлучили нас із близькими людьми, спогади про минуле будуть жити у наших серцях завжди.

YAKTAK & DOVI - Перекотиполе

«У кожного в житті був момент, коли ти розумієш, що люди, які колись були близькими, тепер не поруч. Це наштовхує на сум, але такий теплий. Важливо навчитися приймати зміни, рухатися вперед. Ми ростемо та розвиваємось, і це нормально, що люди та обставини навколо нас змінюються. Але спогади про тих, хто був поруч, завжди будуть у нашому серці і нагадуватимуть нам про наш зв’язок з минулим», – поділився YAKTAK.

«Я дуже радий знову зробити щось разом з Ярославом, адже наші треки – це завжди про справжнє, про життя. Сподіваюсь, що нова пісня також знайде відгук у серцях наших слухачів», – прокоментував DOVI.

YAKTAK & DOVI – Перекотиполе

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *