YAKTAK & CKAYA - Небо
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Реп та хіп-хоп

YAKTAK & CKAYA – Небо (Кліп)

YAKTAK випустив нову пісню «Небо» разом із співаком CKAYA (переможець хіт-параду «МУВ» від «Сільпо»).

Вищезгадана програма мала на меті популяризувати нову українську музику та нагадати про авторські права і роялті для молодих виконавців. Кожного тижня Фагот з «ТНМК» обирав два треки, які транслювалися на радіо «Сільпо». А головною винагородою був запис спільної композиції та зйомка відео з відомим виконавцем YAKTAK. Як ви вже зрозуміли, переможцем конкурсу став CKAYA (м. Харків).

У даній роботі небо є символом безмежності, мудрості та вічності. Адже воно є свідком всіх радощів і бід. У пісні воно – найкращий друг і порадник головного героя, у житті якого чередуються злети та падіння. За сюжетом, герой просить у небес допомогти дістатися «до мрій напролом», щоб негаразди не зупиняли його. Хлопець щиро вірить, що завтрашній день буде кращим за попередній, і саме небо зможе допомогти йому віднайти вірний шлях.

YAKTAK & CKAYA - Небо

«Нашу спільну композицію зі CKAYA було написано досить швидко, адже у нас утворилася класна синергія. Ця пісня має мотивувати продовжувати рух вперед, незважаючи ні на що. А небеса завжди вказуватимуть правильний шлях», – каже YAKTAK.

«Небо завжди поряд, достатньо всього лиш підняти очі догори. Небо є гарним образом, що дарує емоції. Також небо є найкращим психологом. Воно вміє зберігати секрети і лікувати душу», – додав CKAYA.

YAKTAK & CKAYA – Небо
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *