YAKTAK - Батькам
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

YAKTAK – Батькам (Кліп)

Український співак YAKTAK презентував новий трек “Батькам”, в кліпі до якого вперше показав особисті фото та відео зі своїми батьками.

У пісні «Батькам» YAKTAK висловлює почуття вдячності перед тими, хто навчив мріяти, не опускати руки і завжди йти вперед. Він дякує своїм батькам за всю підтримку та опору, згадує теплі моменти дитинства, коли вони завжди були поруч. Тоді, коли дні здавались довшими, а вечори були наповнені простими і приємними розмовами про життя.

Композиція нагадує нам про те, наскільки важливо дарувати свою турботу і телефонувати батькам, поки ще є час.

YAKTAK - Батькам

«Батьки можуть бути різними. У декого їх вже немає, дехто з ними не спілкується, хтось телефонує їм раз на декілька тижнів, а інші можуть довго говорити з батьком як з найліпшим другом. Утім, ким би ми не були, скільки би ми не бачили один одного, куди би не завів нас життєвий шлях, батьки завжди живуть у нашій душі, вони завжди мріють про те, щоб ми стали гідними та щасливими людьми. Вони завжди разом із нами, завжди за нас. Набери батькам», – прокоментував YAKTAK.

Нагадаємо, що нещодавно “Суспільне” оголосило лонглист учасників Нацвідбору на Євробачення-2024, одним з який став YAKTAK.

YAKTAK – Батькам
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *