YAKTAK - 10 поверхів
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

YAKTAK – 10 поверхів (Кліп)

Український артист YAKTAK порадував своїх слухачів новою піснею «10 поверхів», де розповів про не просту історію відносин.

У композиції «10 поверхів» розкрито постать головного героя – це романтичний мрійник, який заспівав під вікнами своєї обраниці, прагнучи побачити її хоч би на мить. Він пам’ятав всі зустрічі, всі миттєвості, проведені разом, але також і тяжкі миті розставань та сварок. У пісні також згадано безсонні ночі та відчуття зневіри, коли здавалося, що все вже втрачено. Але хлопець вирішив не опускати рук і йти вперед, адже для нього не існувало нічого неможливого, особливо якщо це стосується кохання.

YAKTAK - 10 поверхів

«У центрі роботі «10 поверхів», звісно ж, кохання. У ній юнак завойовує прихильність дівчини, співаючи кожного дня під її вікнами й чекаючи зустрічі. Але він не знав, чи варто чекати на другий шанс…» – каже YAKTAK.

Нагадаємо, що не так давно YAKTAK презентував свою дебютну платівку «Під гітару», яка створена у форматі творчого щоденника, кожний розділ якого є відображенням різних життєвих етапів та емоцій музиканта.

YAKTAK – 10 поверхів
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *