YAGODA - Недокохання
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

YAGODA – Недокохання (Кліп)

Співачка YAGODA завершила роботу над своєю новою піснею «Недокохання» та кліпом до неї. За словами виконавиці, любляча людина здатна пробачити багато чого, адже інколи кохання може буквально засліплювати, у наслідок чого такі явища як абʼюз і маніпуляція можуть стати складовими стосунків.

YAGODA зазначила, що жодна людина не має права казати іншій про те, що вона не заслуговує щастя, якось не так виглядає, тощо. Якщо вам нав’язують чужу точку зору чи підштовхують до якихось дій – прощайтеся з такою людиною якнайшвидше.

YAGODA - Недокохання

«Це пісня про моє перше кохання. Я завжди розуміла, що хочу про це написати, але якось не писалося. Власне, настав той момент, коли народилися слова «Недокохання» про першу любов, де хтось може тебе образити, де ти не можеш за себе постояти, адже дуже любиш. Ти не розумієш, що маєш бути для себе на першому місці. Це про якісь вислови, які ти дозволяєш казати на свою адресу і не відповісти на них. Словом, ця пісня про болюче кохання. Про своєрідну гру між чоловіком та жінкою. Але чи є у ній справжнє кохання?

Кліп до цієї композиції вже на моєму Ютубі, а сама пісня на всіх стрімінгових платформах! Дивися премʼєру та залишай свою реакцію. Це важливо для нашої команди!» – коментує YAGODA.

Режисером відео виступила Юлія Антонюк, а операторську роботу виконав Дмитро Мислінчук.

YAGODA – Недокохання
Apple Music | Spotify

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *