YAGODA - Лілея
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

YAGODA – Лілея (Кліп)

Співачка YAGODA (Лілія Верес) після своєї звитяги у проєкті «Українська пісня» презентувала міні-альбом під назвою «Гілка», титульною піснею якого стала композиція «Лілея».

YAGODA: «Цей альбом про наші відчуття та почуття себе у ці дні. Лелію кожну пісню в ньому. Там я оголена як зимова гілка, яка так чекає весни. Я змінилася, змінилася музика. Цей рік перевернув життя з ніг на голову. Життя кожного українця. Ми стали іншими. Особисто я, перестала плакати, плачу, лише коли перетинаю кордон України. Це так дивно, тут я тримаю себе міцно, інколи з останніх сил, але без сліз. Моє тіло пручається прояву слабкості. Але в музиці я можу бути слабкою, можу бути сильною, інфантильною, і просто маленькою дівчиною, яка обіймає себе, думаючи що весь Світ це маленьке ліжко на даху її будинку».

YAGODA – Гілка (ЕР)
Музичні платформи


YAGODA - Лілея

Цікаво, що «Лілея» є піснею-спогадом про те, як колись на Івана Купала незнайомець подарував лілеї співачці, а вже за декілька років він став її обранцем по життю.

«Пісня «Лілея» останньою потрапила до міні-альбому «Гілка», але стала фокус-треком альбому, бо вся команда одразу почала наспівувати її. Дякую Михайлу Пителю за неї.

Для мене «Лілея» – це про закоханість, про перші дотики, про мене і про тебе. Таким і вийшов кліп, інтимним, ніжним. Таким його відчула та побачила режисерка Юлія Антонюк. А тепер можете побачити ви.

Залишате свої коментарі, для нас вони дуже важливі. А ще, пишіть коментар у Ютуб з хештегом #ягодагілка та отримуйте два квитки на мій перший сольний концерт за найкреативніший коментар», – розповіла YAGODA.

YAGODA – Лілея (Кліп)
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *