Я Тебе Не Знаю – Жовтий
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Я Тебе Не Знаю – Жовтий (Альбом)

Шановні читачі, сьогодні ми хочемо вас познайомити із творчістю молодого столичного інді-рок дуету «Я Тебе Не Знаю», до складу якого увійшли інструменталіст Євген Коляда та вокалістка Світлана Сугак. Цікаво, що музиканти на початку своєї творчої діяльності вирішили одразу ж ґрунтовно ознайомити слухачів із своєю музикою та встигли підготувати цілий повноформатний альбом «Жовтий», який став дебютним релізом гурту та вмістив у себе 14 авторських творів, написаних протягом минулого календарного року.

Істрія проекту «Я Тебе Не Знаю» розпочалася близько двох років тому у Києві, коли Євген Коляда вирішив підвести до спільного знаменника свої творчі ідеї та напрацювання, організувавши окрему цілісну музичну одиницю. Тоді він дійшов висновку, що задля реалізації його музичних планів, йому вистачить однієї вокалістки, якою, з рештою і стала Світлана, доповнивши експресивну музику Євгена своїми авторськими філософськими текстами про боротьбу, любов, пошук себе у всесвіті та їхнє поєднання. Учасники колективу зазначають, що гурт «Я Тебе Не Знаю» являє собою максимальну відвертість, готовність пізнавати оточуючий всесвіт та відкриватися слухачу за допомогою своєї музики.

За словами музикантів, студійна робота над дебютним альбомом «Жовтий» забрала у них чимало сил та часу, на відміну від самого процесу написання пісень, що відбувався легко та природно. Тим не менш, результати цієї кропіткої роботи учасники формації «Я Тебе Не Знаю» вирішили подарувати світу, виклавши весь матеріал диску «Жовтий» для вільного прослуховування та завантаження у мережу. Єдине, що вони просять у якості вдячності за музику – поділитися нею з іншими, хоча б трохи посприявши розповсюдженню платівки в Інтернеті.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *