Без Обмежень, Vroda, І. Леньо – Доле моя
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Без Обмежень, Vroda, І. Леньо – Доле моя (Кліп)

Спільна пісня двох вітчизняних гуртів «Без обмежень» та Vroda під назвою «Доле моя», створена за сприяння фронтмена Kozak System Івана Леньо, вчора, 29 жовтня 2015 року отримала своє візуальне втілення. Кліп на композицію, яку нещодавно було оприлюднено в якості інтернет-синглу, відзняли режисери проекту «Живяком» Олександр Махач та Андрій Колодич. Мейкап: Тетяна Ястребова, бекстейдж: Міха Хайкін.

Знімали нове відео у самісінькому центрі столиці, фактично через дорогу від «Українського дому» на Європейській площі, де перетинаються вулиці Михайла Грушевського, Хрещатик та Трьохсвятительська. У зйомках кліпу «Доле моя», окрім учасників гуртів «Без обмежень», Vroda та Івана Леньо, прийняли участь запрошені зіркові гості. Вони з’являються у кадрі буквально на кілька миттєвостей, а творці відео у свою чергу закликають глядачів їх віднайти та упізнати. Якщо ж ви раптом не помітили цих персон під час перегляду кліпу, ми вам допоможемо – це український митець, художник та письменник Лесь Подерв’янський та один з лідерів «ТНМК» Олег «Фагот» Михайлюта.

Як розповіли музиканти Without Limits та учасниці дуету Vroda, у своїй спільній пісні «Доле моя» вони прагнули пов’язати минуле та теперішнє. В основу композиції покладено українську народну пісню, попрацювавши над текстом та над звучанням якої, вони хотіли встановити своєрідний зв’язок декількох поколінь, який ще більше зміцнився та збагатився із появою відеокліпу «Доле моя».

Теґи: Без Обмежень, Vroda, Леньо, Доле моя

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *