Without Limits - Зима
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Without Limits – Зима (Кліп)

Представляємо вам свіже музичне відео від мукачівсько-київського гурту «Без Обмежень» (Without Limits) на пісню «Зима». Цей кліп став дебютним у ролі головного режисера для фотографа Ксенії Твердохліб, яка після зйомок відзначала неабияку легкість самого знімального процесу. Така невимушена робота, за словами дівчини, стала реальністю завдяки професіоналізму всієї працюючої над роликом команди.

Зйомки кліпу «Зима» проходили у приміщенні столичної станції технічного обслуговування автівок «Автотехнікс». Ідея та сценарій нового відео належить Анні Танчинець-Стефанській, яка вирішила відобразити у кадрі випробування справжньої чоловічої дружби стресовою ситуацією, а також радикальний спосіб отримати для себе персональний виступ хлопців з «Без Обмежень».

Презентація нового відео Without Limits відбулася 07.02.2015 у київському спорт-пабі Fight House та супроводжувалась живим концертним виступом гурту. Наразі музична міні-стрічка вже з’явилася в Інтернеті, тож навіть ті, хто з різних причин не зміг потрапити на офіційний захід, присвячений презентації, вже мають змогу ознайомитись із черговим доробком у відеографії рокерів.

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, Без Обмежень

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *