Without Limits – Налий мені вина
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Without Limits – Налий мені вина (Кліп)

Відтепер, через деякий час після презентації нового кліпу «Налий мені вина» на живому виступі у столичному «Андерграунді», всі охочі прихильники творчості гурту Without Limits можуть також насолодитися свіжою відео роботою музикантів. Одна з останніх композицій гурту була представлена слухачам у live-форматі на закарпатській радіостанції минулого року і одразу ж припала їм до душі, ставши однією з найпопулярніших і найбажаніших пісень на концертах «Беz Обмежень». Але звісно що зупинятися на досягнутому учасники гурту не збираються, вже анонсувавши скору появу свого наступного творчого доробку під робочою назвою «Мамині слова», який вони також останнім часом виконують наживо. А там і альбом не за горами. «Ми вже зараз маємо достатню кількість матеріалу для платівки, але ми не хочемо робити то поспіхом, складати все до купи, а потім дивитися на позитивну чи негативну реакцію людей на швидкоруч скомпільований матеріал. Спочатку ми хочемо напрацювати сингли», – розповідає про студійник фронтмен гурту Сергій Танчинець.

Повертаючись до самого кліпу, то він, як на мене, відображає всю суть Without Limits у своїй первинній інтерпритації. Відео «Налий мені вина» – це поєднання неймовірної енергії й шаленого драйву публіки та й самих музикантів на живих виступах, із ніжною й самобутньою історією кохання і світлих почуттів. Live-кадри були відзяті на святкуванні поважної дати для чи не кожної професійної музичної формації – п’ятнадцятиріччя гурту, яке відбулося у Мукачево. Організатор концерту в Мукачево, до 15-ти річча гурту, компанія VMS Віктор Шелестай. Саме з цього мальовничого містечка бере свої витоки музична історія Without Limits, що згодом продовжилась у столиці України, яку, до речі, музиканти також не оминули із концертом з приводу визначної дати. «Такого кайфу, як на сцені навряд десь можна відчути. Я люблю контакт з людьми – це круто», – зазначає Сергій. Ну і звісно що кохання. З цього приводу, напевно що не варто багато говорити, адже я впевнений, що глядач сам відчує справжність й непідробність продемонстрованих у кліпі почуттів. Додам лише, що цю художню частинку відео Without Limits знімали в одному з найромантичніших міст України – у Львові, за керівництва режисера Олександра Кулика.

Отже, таким нехитрим чином, ми з вами вивели своєрідну формулу щастя й успішності учасників Without Limits. Сценічна атмосфера зі своїм драйвом , шаленством і, що не менш важливо, творчою самореалізацією, плюс кохання й підтримка рідних і близьких людей, які цю формулу напевно що вивели вже давно, й активно її дотримуються. Тож ви, як слухачі, прихильники і шанувальники, можете зробити зі своєї сторони дуже багато для подальшого розвитку діяльності гурту, додавши до неї свою порцію наснаги, просто залишивши схвальний відгук чи коментар на офіційних сторінках гурту. І повірте, це дуже важливо для будь-якого музиканта.

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, рок музика, музика українською, украинская музыка, Without Limits, Без Обмежень, Without Limits – Налий мені вина, кліп Налий мені вина, відео Налий мені вина, Without Limits 2014, новий кліп

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *