Without Limits - Без Обмежень
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Without Limits – Без Обмежень

Представлена платівка київсько-закарпатських рокерів з гурту “Without Limits” (Без Обмежень) є незвичайною візитівкою колективу, що вільно розповсюджується на живих виступах музикантів. Даний альбом не було офіційно видано на жодному з лейблів, проте всі презентовані композиції було записано і зведено у професійній музичній студії на високоякісній апаратурі. Диск став своєрідною збіркою кращих і найвідоміших пісень “Without Limits” у компіляції зі свіжим матеріалом.
Альтернативний рок із потужною енергетикою у виконанні “Without Limits” відзначається широким спектром тематичної спрямованості текстів і неймовірною мелодійністю виконуваного матеріалу. В репертуарі музикантів присутня і ніжно-романтична любовна лірика, і оптимістичні композиції із фольклорними елементами, і патріотично спрямована тематика. Багато представлених на диску пісень неодноразово потрапляли у хіт-паради найбільших українських радіостанцій і тижнями обіймали їх призові місця, підкреслюючи творчий потенціал і амбіції колективу. “Without Limits” вже давно отримали визнання у доволі широкому колі українських слухачів, та не зважаючи на це, хлопці не збираються зупинятися на досягнутому, повсякчас доповнюючи свою творчість новими цікавими деталями, підходячи до неї з різноманітних, інколи несподіваних ракурсів.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

4 коментаря

 1. Валерий says:

  Неимоверные ощущения.Это бриллиант украинского рока.Услышал впервые сегодня на Х факторе = я потрясен..

 2. Авдеєв says:

  Маю цей альбом “Без Обмежень” на компакті)

 3. Христя зі Львову says:

  Молодці, Без Обмежень, дуже вас люблю :)
  Продовжуйте дивувати і вражати нас надалі!
  Аби ж кохані всім дівчаткам присвячували такі пісні, як “Мила Моя”, “Без неї ніяк”, “Налий мені вина” та інші..

 4. Василь Холомитник says:

  У який день можна очікувати на наступний виступ Без Обмежень на Ікс-факторі? Бо я не великий шанувальних таких телепрограм, але на вас би подивився))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *