Whiskeycola - Fantastic
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Whiskeycola – Fantastic (EP)

Молодий альтернативний гурт Whiskeycola зовсім нещодавно опублікував у всесвітній мережі свій перший EP-реліз під назвою Fantastic, до якого увійшли п’ять авторських композицій колективу, а також intro та outro треки. У своєму творчому доробку музиканти зробили акцент на мультижанровість та несхожість презентованих пісень, об’єднавши їх всіх позитивним світлим настроєм, оптимізмом та гумором. «Матеріал ЕР представлений п’ятьма різноплановими композиціями: від лірично-елегійної «Музи» до запальної та сексуальної It Was Fantastic, яка власне, і дала назву усій збірці», – значиться в анотації міньйону.

Накопичення усіх композицій відбувалося на домашній студії гітариста Whiskeycola Назара Миколайця, після чого над матеріалом працював лідер рівненського гурту «Брем Стокер» Олексій Казанцев на своїй студії INDIUK RECORDS. Результат цієї роботи наразі знаходиться у вільному доступі в Інтернеті, тож якщо вам сподобається EP Fantastic, долучайтесь до спільнот молодого перспективного гурту в сомережах і залишайте ваші відгуки.

За словами хлопців, метою вищезгаданого EP є ознайомлення українських слухачів із творчістю гурту та напрямком його подальшого розвитку. «Жодних вікових обмежень, жодних політичних гасел, жодних натяків на песимістичний лад, лише хороший настрій – ось що являє собою максі-сингл Fantastic», – зазначили музиканти.

Киевская компания ВИМАКС Инжиниринг – один из лидирующих поставщиков услуг и решений в области кондиционирования и резервного электроснабжения. На сайте компании generator-kiev.com вы найдете всю актуальную информацию, портфолио и цены, а также интернет-магазин сопутствующих товаров.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *