Wellboy – Ворогів на ножі
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Wellboy – Ворогів на ножі (Відео)

«Ворогів на ножі»: Wellboy презентував свій перший трек від початку активної фази повномасштабної війни. У свіжій пісні співак розповідає про героїчну стійкість українців, та про накладання історичних подій на сьогодення.

Варто зазначити, що це перший трек, який артист випускає після завершення співпраці зі продюсером Юрієм Бардашем. Нагадаємо, що екс-продюсер Wellboy нещодавно відзначився скандальними проросійськими заявами та закликами до капітуляції України.

У новій композиції «Ворогів на ножі» йде мова про те, як українці чинять опір підступним ворогам, борються за свої автентичні цінності – це і культура, і мова, мистецька майстерність, звичаї та, найголовніше, — власна ідентичність, яку вороги наразі активно намагаються викрадати та знищувати. Втім, як і багато-багато років тому, ми не складемо зброю й обов’язково переможемо у даній битві.

За словами артиста, це пісня не тільки про війну – вона про нездоланний дух українців, про майбутню спільну перемогу, про прагнення людей до свободи. І хоча всі ми зараз переживаємо темні часи, як зазначив Wellboy, промінчики сонця обов`язково проб`ються крізь пітьму і всі винні у злодіяннях понесуть заслужене покарання.

Wellboy – Ворогів на ножі

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *