Wellboy – Нозі босі
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Wellboy – Нозі босі (Кліп)

Ще один претендент на перемогу у цьогорічному Нацвідборі до Євробачення, співак Wellboy, презентував свій конкурсний трек під назвою «Нозі босі» (Nozzy Bossy). Підопічний знаного продюсера Юрія Бардаша оприлюднив свою композицію останнім з восьми фіналістів відбору.

Як розповів Wellboy, сам себе він щиро вважає босяком, і нова пісня «Нозі босі» – про всіх таких босяків, які босоніж мандрують по цій планеті у супроводі сили села. Їх завжди підтримує сила рідної землі, енергія родини. І навіть якщо вони точно не знають куди прямують, постійно намагаються робити це з кайфом.

«Насправді у пісні «Нозі босі» достатньо багато глибоких речей», – каже Wellboy.

Над кліпом до пісні «Нозі босі» правцював Євген Тріплов (другий режисер – Іван Сурнiк), який створив для Велбоя дві попередні відеороботи – «Гуси» та «Вишні». Постановка хореографії – справа рук та вмінь танцівниці Маріам Туркменбаєвої (екс-Quest Pistols Show).

Слідкуйте за фіналом Нацвідбору вже сьогодні, 12 лютого 2022 року!

Wellboy – Нозі босі

Ось деякі реакції слухачів на прем’єру:

  • «Це однозначно хіт і Європі саме таке щось потрібно від нас»;
  • «Wellboy, завжди лишайся таким креативним, оригінальним, ні на кого не схожим українським парубком!»;
  • «Я за те, щоб ви все це відтворили на сцені Євробачення, з гусем та козою»;
  • «Добре що не забув про гарну дівчину з “Вишень”, вона дуже прикрашає цей кліп та класно танцює! А якщо вона ще і заспіває – це буде нова зірка!»;
  • «Третю пісню скаче на тій самій кобилі, а вона вже втомилася. Розвитку нема. Але драйв ще є»;
  • «Бардаш красава, Wellboy гарно виконав пісню і взагалі постановка хореографії, відео, присутній стиль – все на висоті»;
  • «Дуже тішить що в нас зявляються такі харизматичні і круті виконавці.Як завжди крута пісня.Перемоги у відборі,а надалі і на самому Євробаченні».

Wellboy – Нозі босі

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *