Wellboy – Гуси
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Wellboy – Гуси (Кліп)

Трек «Гуси» від Wellboy – новий хіт у вітчизняному медіа-просторі.

Wellboy (справжнє ім’я Антон Вельбой) – простий молодий хлопчина з села Грунь на Сумщині, якого меломани можуть згадати за участю в шоу «Х-Фактор». Тоді у проекті він зайняв третє місце. Наразі його продюсуванням займається авторитетний Юрій Бардаш (Quest Pistols, «Грибы», «Нервы» та інші).

«Ви розумієте, що зараз відбувається революція? Українська музична культура нарешті бере своє. За три дні ми заходимо у топ-40 і дрюкаємо всі російськомовні пісні (Apple Music, – прим.). І це робить максимально простий хлопець з українського села. Картавить, використовує суржик… Але всім це подобається. Загалом місія продюсера – відкривати нові імена. Wellboy той самий артист, який підкорить Україну своєю щирістю виконання і чесністю текстів. Він крутий у своїй простоті! Wellboy привернув мене своїм світоглядом, яскравою особистістю і безперечними хітами», – коментує Бардаш.

У своєму дебютному кліпі Wellboy носить на руках гусей і танцює на сіннику. Але, як не дивно, у самій пісні розповідається історія про розставання закоханих. Режисером відео став Євген Тріплов, який також є саунд-продюсером треку. «Оскільки пісня називається «Гуси», то кожен кадр відео так чи інакше має відношення до птахів. Хто знайде хоч одну сцену без гусей – отримає від мене подарунок», – каже Євген Тріплов.

«Пісня «Гуси» – це робота в жанрі “провінціал”, – коментує артист, – в ній художній шифр слів і музики відображають не тільки мій внутрішній світ, а й культурний код українського народу».

Wellboy – Гуси

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *