Wellboy - 8 марабу
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Wellboy – 8 марабу (Альбом + кліп)

Cпівак Wellboy презентував нову студійну платівку під назвою «8 марабу». Разом із прем’єрою дебютного альбому артиста відбувся також реліз філософського кліпу до пісні «Додому».

Загалом до альбому потрапили 8 пісень, 6 з яких є абсолютно новими, а 2 композиції були опубліковані раніше у мережі разом із кліпами та вже встигли стати популярними. Один з таких треків – «Гуси», який, врешті-решт, разом із альбомом повернувся на музичні платформи. Окрім того, до лонг-плею увійшла композиція «Стиль», що знаменує творчу трансформацію виконавця.

Платівка «8 марабу» видалася достатньо різножанровою. Тут можна почути характерний для Wellboy reggaeton, а ще disco funk, hip-hop та навіть pop-rock. Саунд-продюсуванням диску займався Сергій Ранов.

Роботу над формуванням альбомом «8 марабу» було розпочато вже у часи повномасштабного вторгнення ворогів на нашу землю. Локацією життя та роботи всієї творчої команди була столиця України. Всі ці події, звісно ж, залишили відбитки у композиціях платівки: у них йдеться про болючу розлуку близьких людей, про тугу за батьківським домом, про любов, яка завжди на часі, про внутрішні сили людей, про сподівання на краще, про прогнози на майбутнє і навіть про зневагу до вчинків екс-продюсера.

Wellboy – 8 марабу

Нагадаємо, що тепер продюсування проекту Wellboy – справа рук Євгена Тріплова та Олексiя Голубєва.

Wellboy - 8 марабу

Що стосується кліпу «Додому», то в його основі поєднуються кілька ідей-образів: спіральна життєва лінія, по якій рухаються люди, туга за родинним вогнищем, де формуються особистості людей… А ще у відео чималу роль відведено жіночій енергетиці – бабусям, мамам, дружинам, сестрам та донькам, які заряджають силами для руху вперед та допомагають проходити важкі життєві епізоди.

Як розповів Антон Вельбой, справжнім символом платівки, не зважаючи на назву, стала лелека, яка дуже імпонує артисту, адже зазвичай вона приносить добрі звістки та дітей. Артист переконаний, що наша країна точно спроможна переродитися після війни і процвітати під мирним небом майбуття.

«Головна ідея кліпу «Додому» є для мене дуже близькою, адже я вважаю сім’ю найважливішим з усього, що ми маємо. З часом у нас можуть змінюватися друзі, вороги, але не родина. Я дуже хотів показати це тепло батьківського багаття, закликати всіх гуртуватися, триматися воєдино у цей важкий час. Як би сьогодні не було складно, рано чи пізно все обов’язково виправиться на краще, всі ми повернемося додому, до мирного життя», – коментує Wellboy.

Wellboy – Додому

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *