Well - Холодно (Сингл)
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Well – Холодно (Сингл)

Вчора, 5 квітня, одеський romantic rock гурт Well відзначив шестирічний ювілей своєї творчої діяльності, презентувавши у цей день новий сингл під назвою «Холодно». Представлена пісня є концептуальним продовженням діяльності музикантів та частинкою майбутнього альбому колективу, робота над яким наразі активно триває.

«Навіть за останній рік у житті колективу відбулись зміни і зараз говорити про якісь підсумки роботи зарано. Також ще рано святкувати цю дату, адже попереду багато роботи», – йдеться у повідомленні на офіційних сторінках Well у соцмережах. Наразі місце за ударною установкою колективу зайняв музикант із промовистим прізвищем Богдан Барабан, а на бас-гітарі грає Денис Загородній – саме ці зміни у складі мали на увазі хлопці в оприлюдненому повідомлені. Зазначимо, що робота над треком «Холодно» тривала протягом останніх двох місяців, і стала першим надбанням гурту в оновленому складі.

Щодо планів на найближче майбутнє, то музиканти обіцяють зовсім скоро оприлюднити ще один свіжий акустичний сингл, і надалі, у заданому темпі продовжувати знайомити слухачів з новим матеріалом. Також гурт Well незабаром відіграє серію концертів в акустичному і звичайному форматах. Слідкуйте за новинами та анонсами.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/199386769″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=false&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *