Well – Холодно
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Well – Холодно (Кліп)

Одеські романтики з гурту Well днями виклали у мережу свій новий кліп на пісню «Холодно», яка близько року тому побачила світ у якості окремого інтернет-синглу та вже встигла стати, як зазначають музиканти, справжньою візитівкою колективу в оновленому складі. Варто додати, що тоді її реліз було спеціально приурочено до ювілею команди – шостої річниці творчої діяльності у ранзі окремої музичної одиниці.

Режисером кліпу «Холодно» виступила Анна Соболевська, а операторську роботу виконав Данило Хомич. У головних та, власне, єдиних ролях відео (не беручи до уваги появу у кадрі лідера Well Валерія Золотарьова), знялися Володимир Василенко та Вікторія Павленко. Саме вони розіграли драматику відносин розірваної навпіл пари закоханих, ідилію якої розірвали непорозуміння та сварки. Але усвідомлення важливості тих чи інших життєвих моментів, як правило, приходить запізно.

«Ми виловлюємо величезну подяку тим хлопцям та дівчатам з Києва, які взялися за створення нашого кліпу «Холодно». Адже їм насправді було холодно під час зйомок, комусь на березі, а комусь і у водах нашого величного Дніпра. Ви сильні! Приємного перегляду, друзі!» – написали музиканти Well у соціальних мережах.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *