Wahomo – Divuvannya
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Wahomo – Divuvannya (Кліп)

Київський гурт Wahomo випускає дебютний кліп на пісню «Divuvannya». Композиція стала першим синглом з майбутнього альбому, назву якого учасники поки тримають в таємниці.

«Divuvannya» — кліп гурту Wahomo про пострадянське «придане» нашого суспільства. Це історія про часи після насильства. Про страх, що залишився в очах наших батьків, що пережили радянські часи. Страх, який вони несвідомо передають своїм дітям. Це історія про те, як ми намагаємося вийти з «зачарованої панельки» тоталітарного минулого, бо усвідомили свободу базовою необхідністю.

Відеоробота пропонує порефлексувати щодо прихованих внутрішніх проблем нашого суспільства, яке і досі ностальгує за “радянською дійсністю”, з якою ми боремося щодня на різних рівнях життя: у сфері послуг, спілкуванні, на роботі, в культурі, тощо.

«Фольклор завжди передавав найважливіші сенси культури. Ми хотіли показати непомітного внутрішнього ворога, з яким ми щоденно маємо справу в нашому суспільстві. Пострадянське минуле є не лише в будинках-“панельках” – але і глибоко в нашій свідомості теж. Ми хотіли сказати – що шлях до свободи завжди пролягає через внутрішні перемоги над собою!», — каже Люба Гук, вокалістка гурту.

Прем’єра кліпу в соціальних мережах відбулася 16 червня 2021 року. 26 червня в київському клубі 2see1be пройде концерт-презентація роботи.

Wahomo – Divuvannya

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *