В.Винник, О.Усик, В.Вірастюк – Наш Кордон
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

В.Винник, О.Усик, В.Вірастюк – Наш Кордон (Кліп)

Спеціально до дня прикордонника (відзначається 28 травня), тріо наших відомих співгромадян (лідер гурту «МЕРІ» Віктор Винник, силач Василь Вірастюк та боксер Олександр Усик), записали спільну пісню «Наш кордон» та відзняли до неї ролик. В основу нової відеороботи покладено абсолютно реальні та болючі історії, які переповіли прикордонники: захист блокпосту «Балу» (поблизу Дебальцеве); бойові дії під Красною Талівкою (Луганська обл.); захоплення терористів поблизу с. Дякове на Луганщині. Режисером ролика виступив Тарас Кохан, керуюча проекту – Оксана Гнатишин.

«Наші прикордонники – це ті люди, яких сьогоднішня війна торкнулася у найпершу чергу. Особисто мені неймовірно хотілося привітати усіх, хто має безпосередній стосунок до захисту українського кордону зі святом, та подарувати спільну пісню з крутими спортсменами й українцями. Ще раз зі святом, Погранці», – написав у соціальних мережах Віктор Винник, автор слів новинки «Наш кордон».

Окрім вітальної мети, спільна робота Віктор Винника, Василя Вірастюка та Олександра Усика, має завдання висловити подяку за віддану службу нашим прикордонникам, тим, хто просто зараз стоїть на рубежі і боронить наше спокійне життя, а також усім тим героям, хто, на жаль, поклав свою голову за неподільність нашої держави.

Кожен з цієї трійці доволі тісно спілкується з «зеленими беретами», тому ідея даної роботи народилася у них доволі спонтанно та швидко під час однієї зі спільних зустрічей. До речі, Василь Вірастюк раніше вже мав досвід роботи у співочому амплуа, а Олександр Усик заспівав у студії вперше, хоча і має досвід зйомок у музичному кліпі для гурту Kozak System.

В.Винник, О.Усик, В.Вірастюк – Наш Кордон

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *