Віктор Винник та Mario – Today-Tomorrow
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Віктор Винник та Mario – Today-Tomorrow (Сингл)

Молодий виконавець під творчим псевдонімом Mario (Мар’ян Ганусяк) дебютує у вітчизняному радіоефірі зі свіжою дуетною композицією під назвою Today-Tomorrow, яку разом з ним заспівав не хто-небудь, а Віктор Винник з гурту «Мері». Авторство слів і музики нової пісні, до речі, належить саме Мар’яну.

Коли лідер гурту «Мері» Віктор Винник почув композицію Today-Tomorrow, то вона неабияк припала йому до душі, в першу чергу через свою ліричність та щирість. Цікаво, що цей твір стилістично дуже нагадує власні напрацювання Віктора та не знаючи, його з легкістю можна було би приписати до активу гурту «Мері».

«У творі Today-Tomorrow йдеться про вміння чекати, адже ніколи напевно не знаєш, коли щастя постукає саме у твої двері. Почувши вперше цю пісню, я мимоволі ще декілька наступних днів поспіль її наспівував. Я сам запропонував Mario заспівати її у форматі дуету, на що він відповів своєю згодою. Я дуже дякую йому за цю спільну творчу роботу», – розповів Віктор Винник.

Запис і саундпродюсування нового треку – Володимир Андрієвський (Studio 69). У зведенні та мастерингу йому також допомагав Анатолій Іванюк з AMI Records.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *