Віктор Винник & Богдан Ковальчин – На схід
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Віктор Винник & Богдан Ковальчин – На схід (Кліп)

Український військовий на псевдо FM (таке прізвисько отримав через роботу на одній з радіостанцій у мирні часи), який вже має досвід спільної творчості з Арсеном Мірзояном, записав нову пісню «На схід» разом із фронтменом гурту «МЕРІ» Віктором Винником. Свіжа композиція та кліп до неї побачили світ у рамках проекту «Пісні Війни» та стали дев’ятим релізом, що поєднав українських військових та українських музикантів.

«У пісні «На схід» можна відчути той біль, що має місце у житті вояків після вороття зі фронту, після усвідомлення ними неможливості віднаходження себе в умовно мирному середовищі. Ми намагалися передати цю історію. Висловлюю щиру подяку авторам композиції, Мар`яну Ганусяку та Богдану Ковальчину, за щиру довіру та невичерпні емоції», – каже вокаліст «МЕРІ» Віктор Винник.

Щодо візуального супроводу роботи, то його зйомки провадили спеціалісти студії ArtSide Production (режисером та оператором виступив Віталій Костишин). У кадрі, окрім безпосереднього тандему виконавців, можна побачити бойового побратима Богдана Ковальчина – Володимира Шамрая, бійця АТО та старшину 80 бригади десантних військ.

Нагадаємо, що 14 жовтня 2017 року, у форматі все того ж проекту «Пісні Війни», буде видано цілий диск військово-музичних робіт, у якому окрім Віктора Винника візьмуть участь такі українські артисти як Сергій Василюк («Тінь Сонця»), сестри Тельнюк, Тарас Гаврик, Анастасія Приходько та інші.

Українська музика: Віктор Винник & Богдан Ковальчин

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *