Вихор – Шлях крізь віки
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Вихор – Шлях крізь віки (Альбом)

Для всіх прихильників важчого сегменту сучасної української музики презентуємо новий цікавий реліз від білоцерківської команди «Вихор», що балансує на стиках melodic metal-у, folk metal-у та язичницької автентичності. Мова йде про дебютний повноформатний лонг-плей колективу під назвою «Шлях крізь віки», який вмістив у себе сім авторських треків та інтро загальною тривалістю трохи більше сорока хвилин. Запис платівки відбувався у творчій майстерні «4отири 4верті», де проходять репетиції гурту в рідному місті музикантів. Лейбл-видавець: SoundAge Productions.

«Головна ідея альбому – передати атмосферу почуттів, які переживає людина, відокремлена від зовнішнього світу стіною непорозуміння. Його концепція чітко проглядається у назві – «Шлях Крізь Віки», яка влучно передає настрій платівки та атмосферу самотності. Тому й на обкладинці ми вирішили зобразити одного мандрівника, що стоїть в полонині журби та мороку. Я впевнений, що всі, кому дійсно важливо тримати зв’язок з минулим, правильно зрозуміють нашу працю», – розповів «Нотаткам» фронтмен гурту «Вихор» Ярослав Савін.

Свіжа платівка «Шлях крізь віки» вже доступна для онлайн-прослуховування у соціальних мережах та спеціалізованих музичних сервісах, проте якщо вам дійсно сподобається представлений матеріал та у вас виникне бажання подякувати за нього учасникам формації, маєте можливість придбати ліцензійний контент за допомогою Google Play або Bandcamp. Варто додати, що незабаром також очікується надходження у продаж релізу на фізичних компакт-дисках. До речі, якщо вам цікаво наживо послухати представлені в альбомі композиції, вже зовсім скоро ви матиме можливість це зробити, адже 17 вересня «Вихор» відіграють свою програму в рамках фестивалю Hard Union у Білій Церкві.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *