Вихор – Вихор голосів
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Вихор – Вихор голосів (Сингл)

Atmospheric Heathen Metal-команда «Вихор» розпочала роботу над формуванням матеріалу для свого майбутнього альбому і вже готова презентувати усім поціновувачам жанру його перший сингл. Робота над свіжою піснею «Вихор голосів» тривала близько двох останніх місяців і була ускладнена супутніми змінами у складі формації, які, втім, за словами музикантів, лише додали колективу сили, енергії та свіжих ідей.

«За задумом, трек «Вихор голосів» має максимально емоційно передати почуття Землі, та, зокрема, її страждання від діяльності людей. Цей сингл сповнено символізмом. Ні один його рядок не є зайвим або написаним для рими. Привідкриваючи таємницю скажу, що кожна пісня нашого другого альбому поступово розкриватиме його фабулу практично у хронологічному порядку дій, а в основу самого сюжету буде покладено деструктивну діяльність людей на нашій планеті», – ділиться з «Нотатками» нюансами роботи вокаліст гурту «Вихор» Ярослав Савін, автор тексту і музики новинки.

Разом з тим він розповів, що 20 травня «Вихор» братиме участь у потужному фестивалі Hammer of the Gods, який відбудеться у столичному клубі Bingo. Саме у рамках даного фестивалю колектив планує наживо презентувати пісню «Вихор Голосів», а також вперше виконати наступну композицію з майбутнього альбому.

Українська музика: Вихор – Вихор голосів

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *