Вихід у місто – Сни
Матеріали, Рінгтони, Рок та альтернатива

Вихід у місто – Сни (Сингл)

Кременчуцький гурт «Вихід у місто», який наразі фактично функціонує у якості проекту однієї людини – його засновника Олексія Сафронова – не дивлячись на всі творчі проблеми, продовжує видавати релізи та готуватися до презентації чергового студійного альбому. Сьогодні ми представляємо вам новий авторський сингл під назвою «Сни», у чию основу автор поклав сюжет зі своїх власних сновидінь.

«Наразі принцип моєї творчої діяльності будується не на регулярному збільшенні кількості пісень, а на вичікуванні особливого імпульсу, який своєю важливістю змусить мене перебороти лінь, сісти за інструменти та матеріалізувати його. Так сталося і з новою композицією «Сни». У цій пісні чесне кожне слово: мені дійсно часто сниться, що я кудись їду, я дійсно вважаю, що дорога додому може стати ліками для втомленої душі, а також я насправді думаю, що ми маємо лишити для наступних поколінь «побільше би світла й добра». Знаю, цитування самого себе далеко не найкраща риса автора, проте я завжди з усіх сил прагну до того, щоб у моїх піснях було якомога менше «холостих» та порожніх слів. Ну а чи виходить це в мене, чи ні, звісно ж, вирішувати слухачу», – поділився із читачами «Нотаток» засновник формації «Вихід у місто».

Наостанок нагадаємо, що вищезгаданий студійний альбом «Вихід у місто», що стане третім лонг-плеєм команди, вже навіть обзавівся назвою – «Грудень», тож, здається, ми вже знаємо, коли очікувати на його реліз.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *