Вихід у місто - Сезон дощів
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Вихід у місто – Сезон дощів (Альбом)

До вашої уваги результати дворічної творчої роботи хлопців з гурту «Вихід у місто», зібрані в новому, другому за ліком альбомі формації під назвою «Сезон дощів». Свіжа платівка, яку було презентовано в Інтернеті вчора, 20 травня, вмістила в себе дев’ять авторських композицій гурту з різних часових проміжків діяльності колективу. Наприклад, перші версії двох пісень з альбому – «Повернись» і «Хто ти є» – взагалі були написані ще задовго до заснування самого гурту, але отримали своє нове втілення у «Сезоні дощів». Також до платівки увійшла композиція «Щось треба змінити», яка була написана за півроку до суспільно відомих подій на Майдані. За часів народного протистояння бандитській владі, гурт «Вихід у місто» також відзняв на згадану пісню і відеоряд, який став другим кліпом у відеографії колективу, слідом за дебютним відео «Дзвінок».

Як розповів нашому сайту фронтмен гурту Олексій Сафронов, у готовий музичний матеріал музиканти вносили дуже багато правок, змін та модифікацій, що не могло не позначитись на термінах роботи над релізом. «Вихід у місто» створював альбом фактично власними силами, без залучення сторонніх звукорежисерів та продюсерів, тож інколи хлопцям банально не вистачало часу на те, щоб повністю зануритися у роботу над піснями. Робота над «Сезоном дощів» тривала у класичному для гурту форматі тріо: Олексій Сафронов (гітара та вокал), Олександр Ляпко (бас) та Стас Позняк (ударні).

Слухайте, завантажуйте та оцінюйте нову роботу кременчуцького гурту, а також слідкуйте за новинами у соціальних мережах.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *