Вихід у місто - Щось треба змінити
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Вихід у місто – Щось треба змінити (Кліп)

У перший день нового, 2014-го року, світ побачив другий відеокліп кременчуцького гурту “Вихід у місто” на пісню “Щось треба змінити“. Дана композиція була написана навесні минулого року та увійде у майбутній другий альбом молодого колективу, а от ідея відзняти відеоряд до неї прийшла до учасників формації досить нещодавно. Саме тривожні події на Євромайданах по всій Україні і зокрема на столичному Майдані Незалежності надихнули гурт “Вихід у місто” на створення другого у своєму творчому доробку відеокліпу.

За словами учасників гурту, вони всією душею бажають, щоб на майдані перемогла правда, справедливість та гідність, а найголовніше, щоб у центрі столиці перемогу святкувала сама Україна і весь її свідомий народ. Хлопці зазначали, що вони просто не мали морального права залишитись осторонь гострої проблеми сьогодення, тож вирішили голосно висловити свою громадянську позицію.

Оператором кліпу “Щось треба змінити” став Олександр Павленко, який вже співпрацював із хлопцями над їх дебютним роликом під назвою “Дзвінок”.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *