Вихід у місто – Осінь
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Вихід у місто – Осінь (Сингл)

Майже цілий рік минув з моменту перетворення гурту «Вихід у місто» у проект однієї людини (разом із презентацією його останнього синглу «Сни») і до появи чергових новин від проекту – кілька днів тому його засновник та ідеолог Олексій Сафронов оприлюднив у мережі нову композицію під символічною назвою «Осінь», яка стала справжнім експериментом з огляду на її звучання. Автор розповів нашому сайту, що не дивлячись на те, що динаміка та настрій композиції мають всі ознаки напрямку «танцювальна музика», без роздумів на вічні теми у ній не обійшлося: «Осінь, розкажи мені чому так: бажане, звісно, приходить, але запізно».

Як ми вже зазначали, автором тексту і музики треку є Олексій Сафронов, який, озброївшись семплами легендарних драм-машин та не менш легендарних синтезаторів, розпочав роботу над синглом на початку серпня 2017 року.

Експериментальною цю роботу можна назвати хоча б тому, що пісень подібного стилю у доробку «Вихід у місто» до цього часу просто не було. «Творчий проміжок терміном у рік – це і пошук ідеї, і пошук рішень, зрештою за цей рік було створено 3 демо-записи, що майже стали готовими піснями, але в той день, коли з’явилося саме тільки інтро «Осені», вони відправились у папку під назвою «на потім». Можна сказати, що «Осінь» – це моє небажання бути скутим у межах якогось конкретного жанру», – розповів нам Олексій.

Він також зауважив, що тепер «Вихід у місто» можна розглядати як проект, що готовий до постійного пошуку нового звучання. І хоча наразі на втілення у життя вже чекає стилістично властивий для формації матеріал із задумливими, екзестенційними текстами, автор обіцяє, що «Осінь» – це аж ніяк не крапка у експериментах із напрямком танцювальної музики.

Українська музика: Вихід у місто – Осінь

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *