Вихід у місто – Сенсу ні в чому нема
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Вихід у місто – Сенсу ні в чому нема (Сингл)

Новий сингл «Сенсу ні в чому нема» став результатом достатньо довгої творчої роботи та пошуків оновленого звучання кременчуцького гурту «Вихід у місто», який, за спільним рішенням музикантів, фактично перетворився в one-man Band проект. Продакшн свіжого треку від початкової мелодики до тексту, музики і зведення є справою рук лідера та засновника проекту Олексія Сафронова.

Як розповів нашому сайту Олексій, існувало декілька варіантів пісні «Сенсу ні в чому нема», тож доведення остаточного варіанту до збалансованого фінального вигляду зайняло у нього певний час. Цікаво, що серед варіацій цієї композиції існувала і більш рокова гітарна версія, але, за словами автора, зробивши електронний ритмічний малюнок, він вирішив все лишити саме так.

Помилково вважати, що гурт «Вихід у місто» розпався, просто наразі, за спільним рішенням музикантів, він дещо видозмінився, отримавши нове електронне звучання. Проте на майбутніх живих концертах колектив планує все ж таки постати перед глядачами у повному класичному складі та продемонструвати програму зі звичним гітарним саундом.

Наразі Олексій Сафронов продовжує самостійно працювати над матеріалом майбутнього повноформатного альбому «Вихід у місто» із робочою назвою «Грудень», названим на честь однієї зі вже написаних композицій. Орієнтовна дата релізу платівки – кінець поточного 2016 року, тож слідкуйте за новинами.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *