Віталій Калініченко
Вибір музикантів, Матеріали

Вибір музикантів: Віталій Калініченко

До вашої уваги добірка улюблених композицій лідера alternative/modern/heavy-folk гурту «Веремій» Віталія Калініченка, яку він люб’язно погодився сформувати для нашого сайту. Вже звично вас очікує п’ятірка улюблених треків співака авторства українських виконавців та така сама кількість пісень від закордонних артистів.

Українська п’ятірка

 1. Скрябін – Не вмирай

  Просто пісня з дитинства, але в більш свіжій обгортці-обробці. Одна не з суперзмістовних робіт Кузьми, але передає якусь особливу атмосферу.

 2. Нічлава – Мавка

  Голос Підлужного, на мою думку, один з кращих в країні. Стара пісня, але в ній є і романтика, і красива мелодія, міфологічний сюжет. Таких пісень мало зараз пишуть. І це не та «Мавка», яку він робив для Тоні Матвієнко – це інша пісня.

 3. Бумбокс – Люди

  Ну, а це суперхітовий свіжак. Поки у мене запис з концерту, але все одно качає. Змістовна пісня. Торкає питань людяності, любові.
  Андрій Хливнюк зміг передати десь мої думки, тому пісня надовго в моєму плеєрі буде.

 4. Карна – За тебе кров моя

  Тут коментарі зайві. Революція гідності народила величезну кількість сильних пісень. По змісту, настрою, подачі. Тут все в купі.

 5. С.К.А.Й. – Струна

  Просто один з кращих треків Олега Собчука. Кліп під неї колись був зроблений саме в десяточку, саме так як я і уявляв собі ті образи.

Зарубіжна п’ятірка

 1. Skillet – Awake and Alive

  Хітовий трек християн-металістів. Так би грати всім бандам у світі. Якщо ви бачили, що на сцені виробляють подружжя Куперів
  зі своїми інструментами і яке роблять шоу, то це не залишить вас байдужим. Весь час наспівується така мелодія.

 2. Daughtry – Crawling Back To You

  Відкрив цей гурт і вокаліста Кріса Дотрі зовсім нещодавно, за що себе виню. Хлопець колись переміг у талант шоу своєї країни, якщо я не помиляюсь. Має цікаву вокальну техніку і хітові пісні. Тому зараз я фанат цього гурту.

 3. Linkin Park – Final Masquerade

  Певно, мій улюблений гурт. Цей трек хоч і не такий божевільно шалений як композиції в старі часи цього колективу, але тема апокаліпсису піднята бездоганно, та і все одно мене качає їхня подача навіть у таких треках.

 4. Amorphis – House of Sleep

  Просто подобається, коли Аморфіс звучить саме в такій більш лайтовій подачі, ніж колись.

 5. Eluveitie – A Rose For Epona

  У цих швейцарців, які, в принципі, грають, фолк-метал, є великий плюс – вони вміло і попсово використовують інколи жіночий вокал. Тоді пісні слухаються якось більш легко. І цей трек тому приклад.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

 1. IrYna says:

  Дуже схоже на мої аудіо ВК)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *