Вибір музикантів: Віктор Янцо
Вибір музикантів, Матеріали

Вибір музикантів: Віктор Янцо

Лідер закарпатського гурту Rock-H, композитор та музикант, автор офіційного гімну міста Мукачеве Віктор Янцо радо ділиться з вами своїми власними музичними вподобаннями! Спеціально для нашої постійної рубрики «Вибір музикантів» Віктор підготував свій особистий ТОП музичних робіт українських та закордонних виконавців.

Віктор Янцо

Українська п’ятірка

 1. Мері – Мерідіани

  Обрав цю пісню через її мелодійність, форматність та неабияку професійність виконання.

 2. Океан Ельзи – Вище неба

  Тут все зрозуміло – фірмова, дуже професійна та водночас достатньо експериментальна композиція для «Океанів». До того ж із використанням елементів українського фольклору.

 3. ВВ – Весна

  Для мене це еталон української музики нового часу. Це те, що відкриває слухачеві не з України сутність українського мелосу.

 4. Антитіла – Невидимка

  «Антитіла» уособлюють прогресивне звучання нової української музики у поєднанні з потужним вокалом та правдивою емоцією.

 5. Христина Соловій – Тримай

  Дуже чуттєве та щире звучання української жіночності. Напевно це можна назвати справжніми почуттями, покладеними на музику.

Зарубіжна п’ятірка

 1. SOAD – Toxicity

  «Системі» свого часу вдалося піднести вірменський фольклор та потужний саунд колективу до світового рівня завдяки гітарі та неймовірній мелодійності співу.

 2. Muse – Apocalypse Please

  Ця робота за своєю суттю є пропагуванням класичної музики з використанням потужного фортепіанного бетховенського звучання та нестандартних акордових послідовностей, а також, звісно, фірмового енергетичного вибуху.

 3. Nirvana – Come as you are

  Я сприймаю цю композицію як втілення мелодійності «Бітлз» в актуальних реаліях тогочасного шоу-бізнесу, із поєднанням дуже особливого та впізнаного вокалу та мінімальної кількості музичних інструментів.

 4. Goran Bregović – Ederlezi

  Глибина музичної думки, щирість та оригінальність музичної мови із вплетінням багатьох надбань виключно балканського фольклору.

 5. Rammstein – Ohne Dich

  У пісні Ohne Dich використана дуже стримана музична мова – нічого зайвого, все на місці. Так, як це в німецьких автомобілях. Командна робота і надзвичайно мелодійне звучання, абсолютно гармонійне і довершене поєднання форми та змісту.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *