Вибір музикантів, Матеріали

Вибір музикантів: Сергій Мартинюк

Першу добірку цікавих вітчизняних та закордонних пісень у рубриці «Вибір музикантів» підготував для «Нотаток» лідер луцького гурту «Фіолет» Сергій «Колос» Мартинюк. Ця компіляція, за словами Сергія, на сьогоднішній день є невід’ємною частиною його актуального музичного play-листа.

Українська п’ятірка

 1. Pins – Лора

  Одні з дійсно серйозних, як на мій погляд, українських альтернативщиків. Пісня з химерними відголосами «твін пікс». Хороші гітари, кач і вкрай сюрреалістична лірика.

 2. Фактично Самі – Дивина

  Музика юності і визначальних періодів становлення мого я. Карпа довершена в своїй жіночності і водночас понад усім людським споглядає в своїх старіших піснях за всім питомо людським. До переслуховування завжди:)

 3. Брати Гадюкіни – На Україні лад і спокій

  Слухаю на вінілі. Мрію про лад і спокій і тішусь тому, що Україна має свою культову музику, а остання має свою цікаву історію.

 4. Pianoбой – Станция

  Перший альбом Шурова заслуханий до дір. Кожна пісня вдала і точна. «Станция» проходить про мене як лейтмотив до вічного життя у вічній дорозі. Сильно.

 5. Вася Клаб – Де мій тато був

  Майже забуте ім’я українського рокенроллу. Пісня, яка щоразу веде мене в глибоке дитинство. Часом звідти не вертає надовго:)

Зарубіжна п’ятірка

 1. The Uchpochmack – Лампочки

  «Сімейний» сайд-проект Земфіри. «Лампочки» як життєва пунктуація, за якою потрібно слідкувати, якщо ти хочеш ставити крапки в правильних місцях. Тонко.

 2. Foo Fighters – Bridge Burning

  Одна з ліпших гітарних груп сучасності. Дейв Грол знає про чесний рок щось більше, ніж показує світу. Але і того стає, щоб прокачувати сусідів, які не знають нічого:)

 3. Nina Simone – Feeling Good

  В будь-якій незрозумілій ситуації вмикаю і втікаю. Одна з музичних родзинок століття ХХ-го.

 4. Moby – Porcelain

  Рефлекси по 90-х, які не лишають мої плейлисти. Ще одна річ, яка завжди в тему і завжди абстрагує.

 5. Mgzavrebi – Cremlebi Tuchebze

  Той випадок коли світло йде з музики і ноток голосу поза мовою яку ти не знаєш. Універсальні засоби порозуміння. Грузія тішить!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *