Вибір музикантів: Sasha Boole
Вибір музикантів, Матеріали

Вибір музикантів: Sasha Boole

Буковинський співак і композитор Sasha Boole розповів нашому сайту про те, що дійсно надихає його, мотивує до творчості та спонукає насолоджуватися кожною нотою та звуком. Якій же музиці віддає перевагу харизматичний сонграйтер? Завдяки рубриці «Вибір музикантів» тепер і у вас є можливість послухати його улюблені треки та порівняти ваші музичні смаки!

Українська п’ятірка

 1. Кому Вниз – Ліра

  Скажу лише, що вони з’явилися занадто рано для України. І, може, якби наш піпл почав трохи раніше «відстрілювати» всю вагомість їхньої музики, то і жили б інакше. Мої духовні наставники вітчизняної музики.

 2. Даха Браха – Вальс

  Як на мене, найцікавіша репрезентація українського фольку: без шароварів, вареничків і комплексу меншовартісності. Надзвичайно радію їхнім успіхам на міжнародній музичній арені.

 3. Табула Раса – Восток

  Мої фаворити ще з дитинства – любив їхню музику і боявся кліпів.

 4. Очеретяний кіт – Катюжанка

  Мудрий пацанський блюз про одвічну боротьбу зі спокусами та те, що всі ми одного разу програємо. Густий як смола і брудний, як та дорога до Катюжанки.

 5. Різні вітчизняні новинки

  Періодично переслуховую усі цікаві мені вітчизняні релізи і радію активності, з якою зараз працюють мої колеги по цеху. Не буду перелічувати, бо боюсь когось не згадати.

Зарубіжна п’ятірка

 1. Bauhaus – Bela Lugosi’s Dead

  Вже і не порахуєш скільки разів я прослухав цю пісню. Чудовий посмертний трек про видатного актора, блискучий саунтрек до фільму «Голод». Всеогортаюча мантра.

 2. John Lee Hooker – I’ll Never Get Out Of These Blues Alive

  Колись, ще «щенком» я почув цей блюз і подумав, що він стане саунтреком мого життя. У цій пісні точно є якась магія.

 3. Bob Dylan – The Times They Are A-Changin’

  Пісня-набат та чергова апеляція Ділана до людського здорового глузду. Та, на жаль, за його ж словами: «This land is your land and this land is my land, sure, but the world is run by those that never listen to music anyway».

 4. Wovenhand – Blue Pail Fever

  Певне, жоден музикант не наклав на мій світогляд такий глибокий відбиток, як Девід Юджин Едвардс. Обрав цю пісню, тому що з неї почалося моє знайомство з ними. А так, то постійно переслуховую усю дискографію.

 5. Shakey Graves – Hard Wired

  Блискучий ван-мен-бенд, сінгер-сонграйтер і людина-історія. Дуже близький мені по духу, так як теж живе у дорозі і неперевершений фінгестайл гітарист.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *