Вибір музикантів: Роман Милян
Вибір музикантів, Матеріали

Вибір музикантів: Роман Милян

Учасник шостого сезону телевізійного вокального шоу «Голос країни» Роман Милян, відомий поціновувачам української музики завдяки своїй участі у львівському поп-рок гурті «Дикі Серцем», підготував для нашого сайту власний хіт-парад улюблених композицій. Роман зазначив, що всі нижчеприведені треки є для нього улюбленими станом саме на сьогоднішній день, адже цей список постійно доповнюється, розширяється та видозмінюється.

Роман Милян

Українська п’ятірка

 1. Океан Ельзи – Життя Починається Знов

  Пісня, яка заставляє задуматись над тим, хто ти у цьому житті і зробити позитивні висновки, та починати жити так, як дійсно хоче твоє серце. Може для когось банально признаватись, що слухаєш «ОЕ», мені ні, я в захваті від їхньої творчості.

 2. ЯрмаК – Вставай

  Обожнюю пісні, які заставляють стискати кулаки і настроїтись іти на ВИ усім проблемам. Не можу сказати, що слухав усі пісні ЯрмаКа, але ця пісня у мене в плейлисті в топі.

 3. Pianoбой – Родимки

  Ну ж вміє він передати настрій пісні, зробити її такою, що перші рази просто слухаєш музику і не розумієш про що пісня, а коли задумуєшся, то пісня починає подобатись ще більше.

 4. Антитіла – Смотри в меня в упор

  Мені дуже подобаються усі пісні «Антитіл» і особливо імпонує позиція Тараса в питанні війни. Надзвичайно велика повага йому за те, що бореться за Україну всіма універсальними способами, але мені здається, що це єдина пісня, в якій він вилив свою душу на всі 200%

 5. Бумбокс – Дитина

  Пісня одночасно до коханої і до своєї гітари, як до своєї сутності. Думаю саме так себе відчуваю не тільки я, а й всі музиканти в яких у крові тече лише музика. Звісно мені подобаються практично всі пісні «Бумбокс», але ця для мене якась особлива.

Роман Милян

Зарубіжна п’ятірка

 1. David Ryan Harris – For You

  Просто обожнюю співати у дорозі, особливо коли сам в авто. У хорошому настрої я цю пісню ніколи не оминаю. Надзвичайно добра і позитивна пісня, знаю її напам’ять.

 2. 3 Doors Down – Back To Me

  Нереально круті рокери. Багато пісень переслуховував по сто разів. Обожнюю гурти, у яких глибокі тексти.

 3. Lifehouse – It Is What It Is

  Один з тих гуртів, в яких немає пісні, яка б мені не подобалась. Радо підписаний на їхній Інстаграм і слідкую за новими піснями. Хоч старі мабуть все ж таки мені більше до душі.

 4. Daughtry – It’s Not Over

  Одного разу почув його по радіо, тепер слухаю і дивуюсь, як це я оминув такий кайф. Можливо хтось здивується, але якби мене запитали куди б я більше хотів попасти на – Nickleback чи до Chris Daughtry – то мабуть вибрав би друге. Улюбленої пісні Open up your eyes якісного запису на жаль у соціальних мережах нема, але рекомендую послухати і вникнути у текст.

 5. Ed Sheeran – Give Me Love

  Спокійна музика, сучасний цікавий підхід і дуже цікавий голос. Особливо поважаю його тому, що він до останнього не здавався і добився успіху практично вже втративши все. Рекомендую почитати його біографію.


Роман Милян

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *