Piano
Вибір музикантів, Матеріали

Вибір музикантів: Христина Головко (PIANO)

Вокалістка львівського інді-гурту PIANO поділилася з читачами «Нотаток» власними музичними вподобаннями. До вашої уваги особистий ТОП улюблених пісень молодої виконавиці!

  Українська п’ятірка

 1. Скрябін – Спи собі сама

  Феномен цього музиканта в тому, що він вмів говорити простими словами про неймовірно глибокі речі. «Спи собі сама» – пісня, в котрій відчувається неймовірна любов і очікування, про прийняття вибору і смирення. Скрябін – музика любові без прикрас.

 2. Назарій Яремчук – Все минає

  Голос Яремчука я знаю, скільки себе пам’ятаю, моя мама слухала його постійно. Неймовірний талант, сила волі і відчуття рідності. «Все минає, мов у тому сні, а любов не минає, ні». Назарій Яремчук – музика жива як природа.

 3. Брати Гадюкіни – Було не любити

  Гадюкіни – легенди українського рок-н-ролу, мікс музичної і словесної провокації, стьобу, смачних загравань із повсякденністю. Їхній девіз «Всьо чотко» повністю відповідає концепції гурту. Хоча після втрати «душі» колективу вокаліста Кузі, гурт пішов у більш соціальний напрям. Тішить, що легенди концертують, видають альбоми, шукають нові сенси. Гадюкіни – музика руху проти течії.

 4. Мертвій Півень – Ми помрем не в Парижі

  Свого часу, на фестивалі «Флюгери Львова», ми з хлопцями (Олегом Тимошиком та Богданом Головко) ходили на «Прокидання з Мертвим Півнем» кожного року. Це була як даність традиції і як одвічна музична любов до гурту, який завжди гнув своє. Шкода, що зараз гурт не музикує. Пісня про рай для двох. Мертвій Півень – музика самодостатності.

 5. Квітка Цісик – Журавлі

  Душа України за кордоном – Квітка Цісик. Невимовний трепет і ніжність. Її музика, як і сама Цісик розквітає, долає кілометри, огортає. Пісня «Журавлі» – одна з найкращих пісень про любов до власної країни. Квітка Цісик – музика витонченої любові.

 6. Зарубіжна п’ятірка

 7. Pink Floyd – Wish You Were Here
  Кити музики. Тут всі почуття, всі можливі шляхи. Wish You Were Here – любов в усьому сущому. Навіть якщо тебе немає, вона в мені. Pink Floyd – музика, як квиток у вічність.

 8. Muse – Uprising

  Коли я вперше почула Muse, мені було близько 13, відтоді і дотепер музика цього гурту змушує мене пізнавати себе і світ навколо, а персона Метью Белламі для мене досі є еталоном вокалу. Музика для тих, хто зважиться вийти за межі свого комфорту. Muse – політ у космос безкоштовно, без Ілона Маска.

 9. Portishead – Glory box

  Portishead – музика для тих, хто вміє знаходити свої хвилі у найнеочікуваніших місцях. Нестандартні «ламані» ритми, мелодика, голос, блукання в невідомих світах, «Give Me A Reason To Love You». Portishead – тихе безкінечне божевілля.

 10. Florence + The Machine – What Kind Of Man

  Якщо ви коли-небудь хотіли зазирнути на невідому сторону себе, музика Флоренс Велч саме для вас. Флоренс провокує голосом, звучанням, сенсами. Із нею оживають найпотаємніші ваші страхи і мрії. What Kind Of Man – прагнення зрозуміти почуття, які живуть «власним життям». Florence + The Machine – музичний екзорцизм.

 11. Adele – Someone Like You

  Чистота, глибина і неймовірна мужність. Адель близька мені музично і настроєво. А її пісні творять у душі острови із історій, які вона неймовірно вдало транслює. Someone Like You – трек про любов, яку неможливо забути. Adele – емоційна оголеність і глибина.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *