Вибір музикантів, Матеріали

Вибір музикантів: Павло Генов

Сьогоднішній tracklist для рубрики «Вибір музикантів» сформував на основі своїх музичних вподобань вокаліст потужної закарпатської варош-банди «Триставісім» Павло Генов.

Українська п’ятірка

 1. Кораллі – Схиблені

  Коли подорожую далеко машиною, то альбом «Є!», подарований хлопцями з гурту, в мене завжди з собою. Атмосфера українських фестивалів, подорожей та безтурботного літа з перших акордів.

 2. Гайдамаки – Божествена трембіта

  Дуже полюбляю творчість команди до 2012 року. Слухав їх вперше тоді, коли сам і не думав займатися музикою. Чимало натхнення та інспірації в свій час отримав саме від них.

 3. Гуцул Каліпсо – Рекет гангстера

  Одна з найперших пісень з української музики, яку мені свого часу хотілося слухати декілька разів підряд та підспівувати.

 4. Океан Ельзи – Приїдь до мене у Мостиська

  Взагалі, і весь триб’ют-альбом творчості Братів Гадюкіних видався дуже крутим. Залюбки переслуховую в ньому улюблені пісні Гадів.

 5. 5’nizza – Пятница

  Завжди улюблені та актуальні :)

Зарубіжна п’ятірка

 1. Manu Chao – Rumba de Barcelona (Radio Bemba Sound System)

  Обожнюю їх живі виступи, при чому незалежно від того, чи грає Manu Chao тільки з гітаристом Маджидом, чи зі всією командою Radio Bemba. До речі, альбом Radio Bemba Sound System (Live) був найпершим, який я придбав в iTunes та він завжди в моєму плейлисті.

 2. Gogol Bordello – Not A Crime

  Познайомився я з їх творчістю, коли ще підлітком працював на ужгородському радіо Тиса ФМ. І хоч тоді я в переважній більшості слухав електронну музику та хіп-хоп, проте Гудзь зі своїм gypsy-панком непомітно ввійшов у список моїх улюблених виконавців і там залишається дотепер.

 3. Youngblood Brass Band – Brooklyn

  Один з найулюбленіших гуртів. Багаторазово переслухав їх студійні та живі записи і кожного разу кайфую від їх енергетики.

 4. Funkdoobiest ft. Cypress Hill – Wopbabalubop Завжди полюбляв слухати кльовий, якісний хіп-хоп. Зараз, звісно, слухаю його набагато менше, ніж коли був підлітком, проте і тепер періодично «прокачую» свої вуха хорошим грувом. Улюблених пісень досить багато, ось вам одна з них.

 5. Latcho Drom – Blanca

  Завжди слухаю записи цього колективу, навіть не звертаючи уваги на назви пісень. Просто поринаю в атмосферу їхньої музики та «прифантазовую» різні образи. Вибрав цю пісню, тому що з неї починається один з альбомів колективу. Далі можна слухати решту пісень підряд :)

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *