Вибір музикантів: Panivalkova
Вибір музикантів, Матеріали

Вибір музикантів: Panivalkova

Учасниці київського інді-поп тріо Panivalkova Ірина Кульшенко, Іра Лузіна та Даша Пугачова спеціально для нашої рубрики «Вибір музикантів» виокремили список своїх улюблених композицій вітчизняних виконавців та закордонних артистів. Зазначимо, що українських пісень на цей раз не п’ять, як зазвичай, а на одну більше, адже для дівчат було вкрай важко викреслити з цього імпровізованого плей-листа хоча б один трек, тож вони, з рештою, вирішили цього не робити та залишили у ньому всі нижчепредставлені композиції. Enjoy!

Panivalkova

Українська п’ятірка шістка

 1. Леді Джанк – Буде що сказати

  Наші геніальні друзі, гітарним партіям і вокалу яких немає рівних серед молодих українських гуртів.

 2. Vivienne Mort – Ти забув про мене

  Ми любимо всі пісні гурту. Космічна Дана, ідеальні барабани Гліба, незрівнянні клавіші Сашка – вмикайте і летіть! :)

 3. Мар’яна Садовська – Кедь ми прийшла карта

  Багато хто виконував цю пісню, але саме Мар’яні вона рідна, їй вдалось передати лемківський дух і міць! Приготуйтесь – мурахи по шкірі!

 4. Дмитро Шуров і Скрябін – Шампанські очі

  Шуров подарував друге дихання цій пісні, відчувається, з якою любов’ю Кузьма написав пісню своїй дружині. І взагалі, «шампанські очі» – гарне порівняння.

 5. Димна Суміш – Панк

  Пісня старезна, але «тремтять руки, нерви на вітер, зроблю щось приємне – куплю собі квіти» – один з найкращіх рецептів для виходу з депресу.

 6. Esthetic Education – Lift It Higher

  Естетіки – наші брати по розуму, вони все ще вражають своїми експериментами і новаторством. А Луі Франк взагалі випереджає свій час, ми сподіваємось, що він повернеться у музику і ми заспіваємо разом! :)


Panivalkova

Зарубіжна п’ятірка

 1. Queen – Is This The World We Created

  Ми всі обожнюємо Queen і вважаємо Фредді нашою музою. Ні для кого не секрет, що саме він придумав назву нашого гурту. Дуже важко виділити одну пісню з-поміж багатьох улюблених, але хай це буде Is This The World We Created – здається, що кожен раз, коли слухаєш її, стаєш кращою…

 2. Мачете – Свобода и Любовь

  Це гімн нашого літа. Окрім того, що слухали запис на репіті, нам пощастило побачити живе виконання пісні на Jazz Koktebel 2015. Ми теж мріємо записатись з Buena Vista Social Club (пісня готова) :)

 3. Lila Downs & Raul Midon – Black magic woman

  Це пісня про ідеальну жінку, чорношкіру Панівалькову. Зацініть цікаву ритміку, а також вокал блек маммі з 1:23! :)

 4. Kendrick Lamar – I

  Дуже емоційна пісня про віру і любов до себе. Особливо приємно, що її автор – black hiphop superstar. Це вам не ганґста, не про дівок і маріхуану :)

 5. Stromae – Formidable

  Талановитий і неординарний бельгієць завжди вражає своїми кліпами. Formidable – трек про нещасне кохання. Stromae входить у топ плейлістів Панівалькової.


Panivalkova

Теґи: Panivalkova

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *